SY10EL32VZG-TR Microchip
  • More about SY10EL32VZG-TR Microchip
    SY10EL32VZG-TR Microchip
    SY10EL32VZG-TR is manufactured by Microchip and is categorized in the Logic Counters & Dividers category. SY10EL32VZG-TR is described as IC DIVIDER /2 5V/3.3V 8-SOIC. Perfect Parts is a supplier of Logic ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Microchip
    ---> Logic Counters & Dividers from all manufacturers
    ---> Logic ICs by sub category
  • More About  Logic Counters & Dividers
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE