SY10EL16VEZI-TR Microchip
  • More about SY10EL16VEZI-TR Microchip
    SY10EL16VEZI-TR Microchip
    SY10EL16VEZI-TR is manufactured by Microchip and is categorized in the Uncategorized Specialty Logic category. SY10EL16VEZI-TR is described as IC RCVR DIFF 5V/3.3V 8-SOIC. Perfect Parts is a supplier of Logic ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Microchip
    ---> Uncategorized Specialty Logic from all manufacturers
    ---> Logic ICs by sub category
  • More About  Uncategorized Specialty Logic
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM