SY10E151JI-TR Microchip
  • Part Number: SY10E151JI-TR
  • Manufacturer Name: Microchip
  • Description: IC D-TYPE POS TRG SNGL 28PLCC
  • Category: Logic Flip Flops
  • Status:
  • More about SY10E151JI-TR Microchip
    SY10E151JI-TR Microchip
    ---> Other parts by Microchip
    ---> Logic Flip Flops from all manufacturers
    ---> Logic ICs by sub category
  • More About  Logic Flip Flops
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD