SY10E131JY-TR Microchip
  • Part Number: SY10E131JY-TR
  • Manufacturer Name: Microchip
  • Description: IC D-TYPE POS TRG SNGL 28PLCC
  • Category: Logic Flip Flops
  • Status:
  • More about SY10E131JY-TR Microchip
    SY10E131JY-TR Microchip
    ---> Other parts by Microchip
    ---> Logic Flip Flops from all manufacturers
    ---> Logic ICs by sub category
  • More About  Logic Flip Flops
    Logic ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM