SY100EL16VKC-TR Microchip
  • More about SY100EL16VKC-TR Microchip
    SY100EL16VKC-TR Microchip
    SY100EL16VKC-TR is manufactured by Microchip and is categorized in the Uncategorized Specialty Logic category. SY100EL16VKC-TR is described as IC RCVR DIFF 5V/3.3V 8-MSOP. Perfect Parts is a supplier of Logic ICs and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM