MX555ABB500M000-TR Microchip
  • More about MX555ABB500M000-TR Microchip
    MX555ABB500M000-TR Microchip
    MX555ABB500M000-TR is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. MX555ABB500M000-TR is described as OSC XO 500.0000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 6.5X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 8LX.075"SW NAT
    View
    CARD GUIDE NAR 5X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 2.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 3X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS