DSC1123AI1-150.0000 Microchip
  • More about DSC1123AI1-150.0000 Microchip
    DSC1123AI1-150.0000 Microchip
    DSC1123AI1-150.0000 is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1123AI1-150.0000 is described as OSC MEMS 150.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"