DSC1121BI2-025.0007 Microchip
  • More about DSC1121BI2-025.0007 Microchip
    DSC1121BI2-025.0007 Microchip
    DSC1121BI2-025.0007 is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1121BI2-025.0007 is described as OSC MEMS 25.0007MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"