DSC1121BE5-025.0000T Microchip
  • More about DSC1121BE5-025.0000T Microchip
    DSC1121BE5-025.0000T Microchip
    DSC1121BE5-025.0000T is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1121BE5-025.0000T is described as OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE