DSC1101CE2-020.0000T Microchip
  • More about DSC1101CE2-020.0000T Microchip
    DSC1101CE2-020.0000T Microchip
    DSC1101CE2-020.0000T is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1101CE2-020.0000T is described as OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"