DSC1033CC1-020.0000 Microchip
  • More about DSC1033CC1-020.0000 Microchip
    DSC1033CC1-020.0000 Microchip
    DSC1033CC1-020.0000 is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1033CC1-020.0000 is described as OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM