DSC1030CI1-026.0000 Microchip
  • More about DSC1030CI1-026.0000 Microchip
    DSC1030CI1-026.0000 Microchip
    DSC1030CI1-026.0000 is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1030CI1-026.0000 is described as OSC MEMS 26.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE