DSC1001DL5-040.0000 Microchip
  • More about DSC1001DL5-040.0000 Microchip
    DSC1001DL5-040.0000 Microchip
    DSC1001DL5-040.0000 is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1001DL5-040.0000 is described as OSC MEMS 40.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"