DSC1001DI5-018.4320 Microchip
  • More about DSC1001DI5-018.4320 Microchip
    DSC1001DI5-018.4320 Microchip
    DSC1001DI5-018.4320 is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1001DI5-018.4320 is described as OSC MEMS 18.4320MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"