DSC1001CI5-011.0592 Microchip
  • More about DSC1001CI5-011.0592 Microchip
    DSC1001CI5-011.0592 Microchip
    DSC1001CI5-011.0592 is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1001CI5-011.0592 is described as OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"