DSC1001CI2-033.3333 Microchip
  • More about DSC1001CI2-033.3333 Microchip
    DSC1001CI2-033.3333 Microchip
    DSC1001CI2-033.3333 is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1001CI2-033.3333 is described as OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM