DSC1001CE2-012.0000 Microchip
  • More about DSC1001CE2-012.0000 Microchip
    DSC1001CE2-012.0000 Microchip
    DSC1001CE2-012.0000 is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1001CE2-012.0000 is described as OSC MEMS 12.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE