DSC1001CC1-047.3333 Microchip
  • More about DSC1001CC1-047.3333 Microchip
    DSC1001CC1-047.3333 Microchip
    DSC1001CC1-047.3333 is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1001CC1-047.3333 is described as OSC MEMS 47.3333MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD