DSC1001BI5-020.0000 Microchip
  • More about DSC1001BI5-020.0000 Microchip
    DSC1001BI5-020.0000 Microchip
    DSC1001BI5-020.0000 is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1001BI5-020.0000 is described as OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM