DSC1001BI5-010.0000 Microchip
  • More about DSC1001BI5-010.0000 Microchip
    DSC1001BI5-010.0000 Microchip
    DSC1001BI5-010.0000 is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1001BI5-010.0000 is described as OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE