DSC1001BI2-133.3330T Microchip
  • More about DSC1001BI2-133.3330T Microchip
    DSC1001BI2-133.3330T Microchip
    DSC1001BI2-133.3330T is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1001BI2-133.3330T is described as OSC MEMS 133.3330MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"