DSC1001AI5-080.0000 Microchip
  • More about DSC1001AI5-080.0000 Microchip
    DSC1001AI5-080.0000 Microchip
    DSC1001AI5-080.0000 is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1001AI5-080.0000 is described as OSC MEMS 80.0000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS