BM20SPKA1NBC-0001AA Microchip
  • Part Number: BM20SPKA1NBC-0001AA
  • Manufacturer Name: Microchip
  • Description: RF TXRX MOD BLUETOOTH TRACE ANT
  • Category: RF Trancievers
  • Status:
  • More about BM20SPKA1NBC-0001AA Microchip
    BM20SPKA1NBC-0001AA Microchip
    ---> Other parts by Microchip
    ---> RF Trancievers from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Trancievers
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM