SMD1150PL-TP Micro Commercial
  • More about SMD1150PL-TP Micro Commercial
    SMD1150PL-TP Micro Commercial
    SMD1150PL-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the Zener Single Diodes category. SMD1150PL-TP is described as DIODE SCHOTTKY 150V 1A SOD123FL. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"