SMCJ1.5KE530A-TP Micro Commercial
  • Part Number: SMCJ1.5KE530A-TP
  • Manufacturer Name: Micro Commercial
  • Description: TVS DIODE 725VC 2.1A IPP DO214AB
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about SMCJ1.5KE530A-TP Micro Commercial
    SMCJ1.5KE530A-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the TVS Diodes category. SMCJ1.5KE530A-TP is described as TVS DIODE 725VC 2.1A IPP DO214AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    View
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V