SMCJ1.5KE130A-TP Micro Commercial
  • Part Number: SMCJ1.5KE130A-TP
  • Manufacturer Name: Micro Commercial
  • Description: TVS DIODE 179VC 8.5A IPP DO214AB
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about SMCJ1.5KE130A-TP Micro Commercial
    SMCJ1.5KE130A-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the TVS Diodes category. SMCJ1.5KE130A-TP is described as TVS DIODE 179VC 8.5A IPP DO214AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA