SMAJP4KE550A-TP Micro Commercial
  • Part Number: SMAJP4KE550A-TP
  • Manufacturer Name: Micro Commercial
  • Description: 550V, 600W, UNIDIRECTIONAL TVS,
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about SMAJP4KE550A-TP Micro Commercial
    SMAJP4KE550A-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the TVS Diodes category. SMAJP4KE550A-TP is described as 550V, 600W, UNIDIRECTIONAL TVS,. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM