SMAJP4KE30A-TP Micro Commercial
  • Part Number: SMAJP4KE30A-TP
  • Manufacturer Name: Micro Commercial
  • Description: 30V, 600W, UNIDIRECTIONAL TVS, S
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about SMAJP4KE30A-TP Micro Commercial
    SMAJP4KE30A-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the TVS Diodes category. SMAJP4KE30A-TP is described as 30V, 600W, UNIDIRECTIONAL TVS, S. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE