P6KE540CA-TP Micro Commercial
  • More about P6KE540CA-TP Micro Commercial
    P6KE540CA-TP Micro Commercial
    P6KE540CA-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the TVS Diodes category. P6KE540CA-TP is described as 540V, 600W, BIDIRECTIONAL TVS, D. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM