MBR20100FCT-BP Micro Commercial
  • More about MBR20100FCT-BP Micro Commercial
    MBR20100FCT-BP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the Zener Single Diodes category. MBR20100FCT-BP is described as DIODE SCHOTTKY 100V 20A ITO220AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS