GBU15M-BP Micro Commercial
  • More about GBU15M-BP Micro Commercial
    GBU15M-BP Micro Commercial
    GBU15M-BP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. GBU15M-BP is described as BRIDGE RECTIFIER 15A 1000V GBU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F