GBU15G-BP Micro Commercial
  • More about GBU15G-BP Micro Commercial
    GBU15G-BP Micro Commercial
    GBU15G-BP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. GBU15G-BP is described as BRIDGE RECTIFIER 15A 400V GBU. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM