GBJL2002-BP Micro Commercial
  • More about GBJL2002-BP Micro Commercial
    GBJL2002-BP Micro Commercial
    GBJL2002-BP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. GBJL2002-BP is described as BRIDGE RECT 1PHASE 200V 20A GBJ. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"