GBJ25005-BP Micro Commercial
  • More about GBJ25005-BP Micro Commercial
    GBJ25005-BP Micro Commercial
    GBJ25005-BP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. GBJ25005-BP is described as RECT BRIDGE GPP 25A 50V GBJ. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"