GBJ1001-BP Micro Commercial
  • More about GBJ1001-BP Micro Commercial
    GBJ1001-BP Micro Commercial
    GBJ1001-BP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. GBJ1001-BP is described as RECT BRIDGE GPP 10A 100V GBJ. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F