ESD12VLB-TP Micro Commercial
  • More about ESD12VLB-TP Micro Commercial
    ESD12VLB-TP Micro Commercial
    ESD12VLB-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the TVS Diodes category. ESD12VLB-TP is described as 12V,ESD PROTECTION DEVICES ,DFN1. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD