BZX84C3V9-TP Micro Commercial
  • More about BZX84C3V9-TP Micro Commercial
    BZX84C3V9-TP Micro Commercial
    BZX84C3V9-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C3V9-TP is described as DIODE ZENER 3.9V 350MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"