BZX84C33-TP Micro Commercial
  • More about BZX84C33-TP Micro Commercial
    BZX84C33-TP Micro Commercial
    BZX84C33-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C33-TP is described as DIODE ZENER 33V 350MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM