BZX84C20-TP Micro Commercial
  • More about BZX84C20-TP Micro Commercial
    BZX84C20-TP Micro Commercial
    BZX84C20-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C20-TP is described as DIODE ZENER 20V 350MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    View
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM