BZX84C10-TP Micro Commercial
  • More about BZX84C10-TP Micro Commercial
    BZX84C10-TP Micro Commercial
    BZX84C10-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C10-TP is described as DIODE ZENER 10V 350MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"