5.0SMLJ120CA-TP Micro Commercial
  • Part Number: 5.0SMLJ120CA-TP
  • Manufacturer Name: Micro Commercial
  • Description: TVS DIODE 193VC 26A IPP DO214AB
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 5.0SMLJ120CA-TP Micro Commercial
    5.0SMLJ120CA-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the TVS Diodes category. 5.0SMLJ120CA-TP is described as TVS DIODE 193VC 26A IPP DO214AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micro Commercial
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V