3EZ39D5-TP Micro Commercial
  • More about 3EZ39D5-TP Micro Commercial
    3EZ39D5-TP Micro Commercial
    3EZ39D5-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the Single Zener Diodes category. 3EZ39D5-TP is described as DIODE ZENER 39V 3W DO15. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM