2EZ15D5-TP Micro Commercial
  • More about 2EZ15D5-TP Micro Commercial
    2EZ15D5-TP Micro Commercial
    2EZ15D5-TP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the Single Zener Diodes category. 2EZ15D5-TP is described as DIODE ZENER 15V 2W DO41. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS