1N5398-AP Micro Commercial
  • More about 1N5398-AP Micro Commercial
    1N5398-AP Micro Commercial
    1N5398-AP is manufactured by Micro Commercial and is categorized in the Unclassified category. 1N5398-AP is described as DIODE GPP 1.5A DO-15. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Micro Commercial
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY INSULATOR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    View
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB