UF12A23-BTHR Mechatronics Fan Group
  • More about UF12A23-BTHR Mechatronics Fan Group
    UF12A23-BTHR is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the AC Fans category. UF12A23-BTHR is described as FAN AXIAL 120X38MM 230VAC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP