UF12A12-BTSR Mechatronics Fan Group
  • More about UF12A12-BTSR Mechatronics Fan Group
    UF12A12-BTSR is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the AC Fans category. UF12A12-BTSR is described as FAN AXIAL 120X38MM 115VAC TERM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG