MSI1967H48B1+6-BBR Mechatronics Fan Group
  • More about MSI1967H48B1+6-BBR Mechatronics Fan Group
    MSI1967H48B1+6-BBR is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. MSI1967H48B1+6-BBR is described as 190DIA. X 67MM 48VDC MOTORIZED I. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK