MSI1769H24B-BBR Mechatronics Fan Group
  • More about MSI1769H24B-BBR Mechatronics Fan Group
    MSI1769H24B-BBR is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. MSI1769H24B-BBR is described as 175DIA. X 69MM 24VDC MOTORIZED I. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM