MSI1380H24B-BBR Mechatronics Fan Group
  • More about MSI1380H24B-BBR Mechatronics Fan Group
    MSI1380H24B-BBR is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. MSI1380H24B-BBR is described as 133DIA. X 80MM 24VDC MOTORIZED I. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Mechatronics Fan Group
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM