MM28080H48B-FSR Mechatronics Fan Group
  • More about MM28080H48B-FSR Mechatronics Fan Group
    MM28080H48B-FSR is manufactured by Mechatronics Fan Group and is categorized in the DC Fans category. MM28080H48B-FSR is described as FAN AXIAL 280X80MM 48VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM